Magda
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 204
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Czw 19:06, 21 Mar 2013 Temat postu: Grupy - dr Gajos |
|
|
Składy grup do dr Gajosa, sprawdźcie czy się jakieś błędy nie wkradły:
Grupa I
1. Bogusława Damm
2. Paweł Domagalski
3. Anita Kowalewska
4. Magdalena Ptasińska
Grupa II
1. Anna Banaś-Biel
2. Natalia Kot
3. Elżbieta Orkisz
Grupa III
1. Angelika Buczyńska
2. Justyna Dymnicka
3. Marcin Galant
4. Joanna Kołcz
5. Katarzyna Maliczowska
6. Barbara Pawłowska
7. Justyna Siwak
8. Elżbieta Szynal
Grupa IV
1. Anna Czech
2. Dominika Kustra
3. Renata Mąka
4. Kinga Pociecha
5. Monika Wiczyńska
Grupa V
1. Ewelina Feńczak
2. Monika Heleniak
3. Agata Kowalczyk
4. Ewa Maślanka
Grupa VI
1. Ewa Patryn
2. Agata Szczupaj
3. Anna Wałczyk
4. Joanna Wit
Grupa VI
1. Anna Machniewska
2. Ewa Pelczar
Grupa VII
1. Tomasz Gocek
2. Barbara Kmiecik
3. Justyna Laskoś
Grupa VIII
1. Weronika Sitko
2. Katarzyna Wrona
3. Tomasz Ziemba
Grupa IX
1. Faustyna Kowal
2. Dorota Preizner
Grupa X
1. Natalia Król
2. Anna Motyl
3. Renata Skubal
4. Tomasz Wlezień
5. Kamil Żak
Grupa XI
1. Sławomir Kosiba
2. Dawid Migut
3. Łukasz Migut
4. Dariusz Mroczka
Grupa XII
1. Kamila Konopka
2. Robert Matyja
3. Kamila Pykosz
Grupa XIII
1. Joanna Dziaczyńska
2. Kamila Gruba
3. Konrad Jasiński
4. Michał Rybak
Grupa XIV
1. Natalia Cisek
2. Anna Kędzior
3. Tomasz Kędzior
4. Maciej Kudyba
5. Sebastian Olech
6. Piotr Olek
Zapamiętajcie numery grup, żeby w mailach do dr się nimi posługiwać
Osoby, które zgłosiły zainteresowanie przepisania oceny 3.0:
Kamila Dyrda
Paulina Jóźwiak
Joanna Rużyła
Beata Stróżowska
Katarzyna Szymków
Agnieszka Szeremeta
Tomasz Piekarczyk
Jakub Kiełb
Katarzyna Spychała
Łucja Glazar
Katarzyna Przybyło
Magdalena Zubik
Łukasz Zubik
Marcin Mieszkowicz
Piotr Słysz
Michał Rogalski
Klaudia Domańska
Piotr Flis
Krzysztof Flisak
Mateusz Godek
Bartosz Brągiel
Klaudia Gnacek
Natalia Dudek
Edyta Kułacz
Joanna Gonet
Karolina Gębska
Katarzyna Łoś
Małgorzata Garbacik
Ewelina Durda
Joanna Świątek
Krzysztof Krach
Mariola Brzuszek
Magdalena Pietryna
Karolina Szczepek
Monika Dąbek
Daniel Sroka
Arkadiusz Kosior
Paulina Dzięgiel
Paulina Gajewska
Justyna Czechowska
Osoby, które nie zgłosiły żadnej grupy:
Katarzyna Gomułka
Paweł Huk
Ewa Jędruch
Roman Shevchenko
Sebastian Sondej
Karol Strzępek
Marcin Szymański
Wasze nazwiska podam jako jedną grupę, tak jak zalecił dr Gajos.
Umieszczam te wszystkie informacje teraz, żeby zgłosić wszelkie błędy czy poprawki.
Post został pochwalony 0 razy
|
|